Оригінальні подарунки ручної роботи або Першість належить дерев'яним виробам

Оригінальні подарунки ручної роботи в більшості випадків цінуються набагато вище, ніж інші можливі варіанти. Звичайно ж, хтось не відмовиться від ультрасучасної багатофункціональної мультиварки, хороших парфумів або елегантної сорочки. Комусь до душі, наприклад, сплачений семиденний тур Європою або хоча б спільна поїздка в інше місто України. Все залежить від людини, якій призначається подарунок, а також від її соціального становища.

Якщо адресат має все, чого тільки можна хотіти, і все матеріальне, побутове, практичне і т.д. може собі дозволити сам, подарунок повинен бути винятково оригінальним, таким, про придбання якого для себе людина і подумати не могла.

А ще подарунки ручної роботи часто-густо можуть стати рятівною соломинкою, якщо ви не знаєте, що подарувати. Близьких родичів і друзів, про яких ви знаєте практично все, не розглядаємо. Але якщо йдете в гості до сусідів або далеких родичів, вибираєте подарунок, наприклад, для колеги або виховательки в дитячий садок, оригінальність відіграє вирішальну роль.

Крім того, бувають випадки, коли потрібен не зовсім подарунок, а свого роду сувенір. Ви їдете до родичів, яких давно не бачили, або проводжаєте делегацію іноземних партнерів, яка була у вас на суперважливих переговорах - тут мультиварка або парфуми, погодьтеся, не зовсім те, що потрібно. Навіть так: зовсім не те. А ось оригінальні подарунки ручної роботи (найпопулярніший у всі часи матеріал для їх створення - дерево) будуть як раз до речі.

Вироби з дерева ручної роботи, можливі варіанти

Перше, що ви повинні запам'ятати: прийнявши рішення купувати дерев'яний подарунок, ви вчинили розважливо і передбачливо. Друге - треба вибрати найбільш відповідний варіант, тому краще за все розглянути багато.

Що подарувати? Зупиніться на одному з таких варіантів - не прогадаєте:

√ ігровий набір (нарди або шахи): чудовий презент для ділового чоловіка (колеги, партнера, знайомого тощо);

курильну трубку або тростину - в оригінальності з цими виробами мало що може посперечатися;

кухонне приладдя (хлібниця, кружка, набір приладів, робочі дошки): оцінить будь-яка жінка - чи то мама, чи то дружина, чи кума;

садові меблі (альтанки, столи, лавки): оскільки цей подарунок обійдеться трохи дорожче, ніж названі раніше, то і підносити його варто близьким людям. Родичі, у яких є приватний будинок, обов'язково оцінять.

Ексклюзивні вироби з дерева від справжніх майстрів

Якщо ви вже визначилися, який подарунок хочете піднести, але не знаєте, де купувати, ми вам допоможемо. У каталозі нашого інтернет-магазину знайдете різноманітні оригінальні подарунки ручної роботи від найкращих майстрів виробів з дерева. Кожен - ексклюзивний і красивий. Не оцінити такий презент ваш адресат просто не зможе!

Будьте оригінальні, даруйте людям радість, вибирайте подарунки з душею і найкращими побажаннями!